Izvor: Blic, 25.Jan.2010, 15:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bivši šampion u boksu indirektno usmrtio trudnicu
Bivši svetski šampion u boksu u WBC verziji Argentinac Rodrigo Barios zadržan je u policijskom pritvoru jer je u nedelju u Mar del Plati izazvao saobraćajnu nesreću u kojoj je život izgubila jedna trudnica.
Tridesettrogodišnji Barios je izgubio kontrolu nad automobilom i uleteo u tri parkirana automobila i pritom oborio četvoro pešaka, među kojima je bila i trudnica koja je kasnije preminula u bolnici.
Barios je bio prvak sveta u pero lakoj kategoriji 2005. i 2006. godine.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






