Bivši gensek Zvezde i potpredsednik FS SCG menja Karadžića!

Izvor: Telegraf.rs, 05.Nov.2014, 09:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bivši gensek Zvezde i potpredsednik FS SCG menja Karadžića!

Ukoliko ne smene prvog čoveka Saveza tako što će zameniti delegate u Skupštini, srpski šampion će navodno imati aduta u borbi za FSS

Nekadašnji generalni sekretar Crvene zvezde i bivši potpredsednik Fudbalskog saveza Srbije i Crne Gore Nebojša Leković pominje se kao moguća zamena da na mestu predsednika FSS zameni Tomislava Karadžića.

Kako Informer saznaje, Leković bi mogao da bude >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << jedan od kandidata ukoliko Crvena zvezda ne uspe da smeni Karadžića tako što će promeniti delegate u Skupštini FSS.

- Ne bih sada pričao o tome. Najvažnije je da pobedimo Dansku kako bismo bili bliži odlasku na EP. Ukoliko izgubimo, onda smo u velikom problemu. Tek nakon utakmice možemo da pričamo o ostalim problemima u srpskom fudbalu, ali je činjenica da bi ljude u fudbalu trebalo pomiriti – rekao je Leković za ovaj list.

Foto: Marko Todorović

Leković je već jednom bio predsednik FSS, u momentu kada je bio drugi čovek FS SCG, a upravo na njegovo mesto 2005. godine došao je sada aktuelni prvi čovek srpskog fudbala. Kao gensek Zvezde, Leković je ostao sve do 2006. godine, a kratko se vratio i u UO kluba sa Marakane za vreme vladavine Vladana Lukića.

Zanimljivo, kada je odlazio iz Zvezde, leković je istakao da je vraćeno više od 10 miliona duga, od čega čak 8,5 miliona bankama, dok je u kasi navodno ostalo još pet miliona, koji su trebali da dođu na ime, do tada, obavljenih transfera.

(Telegraf.rs)

Nastavak na Telegraf.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.