Bivši fudbaler Reala oštar prema Zidanu!

Izvor: Sportske.net, 30.Dec.2020, 15:33

Bivši fudbaler Reala oštar prema Zidanu!

Francuz nije ostavio lep utisak na Španca.

Nekadašnji fudbaler Real Madrida Serhio Regulion izneo je kritički stav prema treneru ovog kluba Zinedinu Zidanu sa kojim nije ostao u dobrim odnosima posle napuštanja kraljevskog kluba.

Španski reprezentativac je posle izvanredne sezone na pozajmici u Sevilji prešao u Totenhem, a da nije progovorio reči sa Zidanom.

"Nismo razgovarali. Da li sam pričao sa Zidanom pre prelaska u Totenhem? Ne. Da >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << li sam iznenađen ili povređen zbog toga? Ne, ni najmanje" - rekao je Regulion.

Španac je samo jedan u nizu fudbalera koji nisu ostavili veliki utisak na Zidana, slično je bilo i sa Geretom Bejlom, a u poslednje vreme aktuelan je i problem sa Iskom.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.