Beograd se poklonio vicešampionima

Izvor: Danas, 22.Sep.2009, 01:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Beograd se poklonio vicešampionima

Najbolje košarkaše Srbije, osvajače srebrne medalje na Evropskom prvenstvu u Poljskoj, pozdravilo je više od deset hiljada građana Beograda na jučerašnjem dočeku koji im je priređen ispred Skupštine grada. Kontinentalni vicešampioni otvorenim autobusom prošli su kroz prestonicu po dolasku na aerodrom Nikola Tesla, gde su ih uz rodbinu, prijatelje i veliki broj navijača dočekali i predsednik Olimpijskog komiteta Srbije Vlade Divac, predsednik Košarkaškog kluba Partizan Predrag Danilović, ministarka sporta Snežana Samardžić - Marković, potpredsednik Vlade Srbije i ministar policije Ivica Dačić i prvi čovek generalnog sponzora KSS - Telekoma Srbije Branko Radujko.

Nastavak na Danas...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.