Izvor: Danas, 22.Sep.2009, 01:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Beograd se poklonio vicešampionima
Najbolje košarkaše Srbije, osvajače srebrne medalje na Evropskom prvenstvu u Poljskoj, pozdravilo je više od deset hiljada građana Beograda na jučerašnjem dočeku koji im je priređen ispred Skupštine grada. Kontinentalni vicešampioni otvorenim autobusom prošli su kroz prestonicu po dolasku na aerodrom Nikola Tesla, gde su ih uz rodbinu, prijatelje i veliki broj navijača dočekali i predsednik Olimpijskog komiteta Srbije Vlade Divac, predsednik Košarkaškog kluba Partizan Predrag Danilović, ministarka sporta Snežana Samardžić - Marković, potpredsednik Vlade Srbije i ministar policije Ivica Dačić i prvi čovek generalnog sponzora KSS - Telekoma Srbije Branko Radujko.














