Izvor: B92, 19.Okt.2015, 18:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Benzema: Arsenal? Ha, ha, ha...
Napadač Real Madrida Karim Benzeme ističe da nikad neće napustiti Real i preći u Arsenal jer igra u najboljem klubu na svetu.
Celog prošlog leta su mediji najavljivali selidbu Francuza sa Sangjato Bernabeua na Emirate, ali se to nije dogodilo.
"Arsenal? Nikad. Svakog leta se smejem na tu temu sa bratom i prijateljima. Samo čekamo kada će mediji objaviti novu priču o mom prelasku u Arsenal", rekao je Benzema.
Benzema je već godinama jedan od najboljih >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << strelaca Reala te ključni faktor u napadu Madriđana uz Kristijana Ronalda.
"Real i Barselona su vrhunac fudbala. Zašto bih otišao iz takvog kluba? Starter sam u najboljem klubu na svetu. Srećan sam, jednostavno", zaključio je Francuz.
Benzema je ove sezone postigao sedam golova na osam utakmica za Real, a ukupno 140 na 289 nastupa za "kraljevski klub" od dolaska iz Olimpik Liona 2009. godine.






