Bentner: Dali smo gol, i dalje smo u igri

Izvor: B92, 15.Nov.2015, 12:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bentner: Dali smo gol, i dalje smo u igri

Napadač reprezentacije Danske Niklas Bentner veruje da njegov tim može da se plasira na Evro 2016. godine uprkos porazu od Švedske 2:1 u prvom meču baraža.

“Razgovarali smo u poluvremenu i znali smo da jednostavno moramo bolje u nastavku. Oni su dobili penal, ali pozitivno je što smo mi dali gol i što smo i dalje u igri. Moramo da imamo veći posed, tada smo igrali dobro“, rekao je ’Lord’.

Strelac gola za Dansku bio je Nikolaj Jergensen u 80. minutu, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << a on je u igru ušao u 54. minutu.

“Potrebno je i da imaš malo sreće kada uđeš kao zamena, a ja sam je imao – divan je osećaj, moj prvi gol za Dansku. Mnogo mi ovo znači, srećan sam“, kazao je Jergensen.

Revanš je na programu u Kopenhagenu u utorak.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.