Bekam: Moramo da budemo ponosni, sledeći put će biti drugačije

Izvor: B92, 11.Dec.2022, 16:37

Bekam: Moramo da budemo ponosni, sledeći put će biti drugačije

Bivši engleski reprezentativac Dejvid Bekam izjavio je da navijači mogu da budu ponosni na fudbalere, koji su eliminisani u četvrtfinalu SP u Kataru.

Engleska je poražena od Francuske 2:1 u četvrtfinalu Mundijala.

Bekam je sa tribina bodrio englesku reprezentaciju, a sada se oglasio preko društvenih mreža.

"Naši momci će nastaviti da rastu. Uvek je najgori osećaj probuditi se posle eliminacije sa turnira, ali naši fudbaleri, selektor Garet Sautgejt, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << osoblje i svi naši navijači mogu da budu ponosni na ovaj tim. Potreban je istinski lider da iskorači u ovim trenucima. To je uradio naš kapiten, a sledeći put će da bude drugačiji ishod", napisao je Bekam na Fejsbuku.

Francuska će u polufinalu SP igrati protiv Maroka.

U drugom polufinalu sastaće se Hrvatska i Argentina.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.