Izvor: B92, 17.Okt.2020, 23:03

Barselona "prati" Real – Hetafe kao Kadis! VIDEO

Barselona prati Real – Hetafe kao Kadis! VIDEO

Redak, baš redak je vikend u kojem poraze dožive Real Madrid i Barselona.
Nakon što je Real izgubio od Kadisa u Madridu (1:0), Barselona je istim rezultatom poražena u predgrađu od Hetafea.
Trijumf ekipi Nemanje Maksimovića (igrao do 95. minuta) doneo je iz penala Đaime Mata na startu drugog poluvremena.
Svemu je prethodio prekršaj Frenkija De Jonga u kaznenom prostoru Barselone...
Katalonski tim potpuno je podbacio, toliko da nije uspeo da ga razdrma gol zaostatka.
Čak je i Hetafe bio bliži da duplira razliku, pogodio je prečku, ali na kraju sigurno neće žaliti.
Lionel Mesi je bio potpuno "nevidljiv" i to dovoljno govori o gostovanju Barselone u predgrađu...