Barsa ostaje bez dva najavljivana pojačanja?

Izvor: Sportske.net, 04.Avg.2016, 13:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Barsa ostaje bez dva najavljivana pojačanja?

Košarkaški klub iz Katalonije nije došao do dogovora sa Valensijom i Laboral Kućom oko kupovine njihovih igrača.

Bilo je naznaka da je Giljem Viveš na pragu Barselone, ali je sada cela priča dobila potpuno novi tok.

Barsa je naime bila voljna da plati klauzulu od 1,5 miliona evra za Španca, ali je uprava na kraju odustala od te ideje, te sada traže da igrač sam plati svoju klauzulu.

To se najverovatnije neće desiti, te će Valensija >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << i u narednoj sezoni imati Viveša na raspolaganju.

Što se tiče dogovora Barselone i Laboral Kuće oko prelaska Adama Hange u redove "Blaugrane", i tu je "zapelo".

Iako bi klub iz Vitorije radije sada da proda igrača nego da na kraju predstojeće sezone ostanu bez ikakve koristi od njegovog odlaska kako mu tada ističe ugovor sa klubom, "Eurohoops" prenosi da do dogovora nije došlo, te i da je sve moguće.

Ovaj transfer dakle nije otpisan, ali je naleteo na neočekivane prepreke u realizaciji.

Barselona je navodno već počela da traži alternativna rešenju, u slučaju da cela priča oko prelaska Mađara u redove katalonskog giganta i u potpunosti propadne.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.