Barcokas: Bila je ovo žurka za sve

Izvor: B92, 24.Apr.2014, 12:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Barcokas: Bila je ovo žurka za sve

Trener Olimpijakosa Jorgos Barcokas rekao je da je oduševljen trijumfom svog tima nad Realom sa 71:62, kojim su Pirejci izjednačili na 2-2 u seriji.

Aktuelni šampion je uspeo da se vrati posle 2-0 za Madriđane u seriji, a majstorica se igra u petak u prestonici Španije.

"Mislim da je ovo bila žurka za sve koji su učestvovali. Ne mogu da se setim neke druge utakmice koja je igrana u tako sjajnoj atmosferi", rekao je Barcokas.

Trener grčkog tima istakao je da >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je svestan da uprkos izjednačenju u seriji njegove izabranike očekuje težak posao u Madridu.

Iako smo pobedili najbolji tim u Evropi dva puta i vraćamo seriju u Madrid, naš posao je i dalje veoma težak. Ove večeri smo uspeli da održimo koncentraciju u odbranu, limitirali smo naše protivnike na svim nivoima. Imali su samo deset asistencija, naspram naših 19 i to je dokaz timskog duha naše ekipe. Nismo favoriti za ’fajnal for’, ali imamo šansu i borićemo se do kraja. Oba tima su umorna, ali moraćemo da se izborimo sa tim“, istakao je Barcokas.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Barcokas: Bila je ovo žurka za sve

Izvor: B92, 24.Apr.2014

Trener Olimpijakosa Jorgos Barcokas rekao je da je oduševljen trijumfom svog tima nad Realom sa 71:62, kojim su Pirejci izjednačili na 2-2 u seriji...Aktuelni šampion je uspeo da se vrati posle 2-0 za Madriđane u seriji, a majstorica se igra u petak u prestonici Španije..."Mislim da je ovo bila...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.