Bane ponovo pogodio, Čelsi pobedio

Izvor: Vesti-online.com, 07.Apr.2012, 22:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Na mečevima 32. kola Premijer lige ekipa Čelsija je ostavrila novu pobedu i to protiv Vigana sa 2:1, a strelac za domaćina ponovo je bio Bane Ivanović. Liverpul je odigrao samo nerešeno sa Aston Vilom 1:1, a jedan bod osvojio je i Totenhem na gostovanju Sanderlendu 0:0.

Fudbaleri Čelsija pobedili su danas Vigan sa 2:1, a strelac prvog gola za domaćina bio je srpski reprezentativac Branislav Ivanović.

Srpski reprezentativac je doveo tim sa "Stamford Bridža" u >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << vođstvo u 62. minutu, posle asistencije Raula Meiraleša, ali Vigan je sedam minuta pre kraja izjednačio preko Muhameda Dijame. Ipak, slavlje Čelsiju doneo je Huan Mata, koji je zatresao mrežu Vigana u nadoknadi sudijskog vremena.

Novi kiks pred svojim navijačima priredio je Liverpul, koji je odigrao samo nerešeno sa Aston Vilom 1:1. Domaćin je morao već od desetog minuta da juri vođstvo Vile, pošto je Kristofer Herd postigao gol za šok u Mersisajdu. Ipak, Luis Suarez je u 82. minutu zatresao mrežu golmana Šaja Givena i doneo poravnanje i podelu bodova.

Fulam je sa 0:3 slavio na gostovanju protiv Boltona, a istim rezultatom Vest Bromvič Albion savladao je Blekburn u čijim redovima je srpski reprezentativac Radosav Petrović čitav meč odgledao sa klupe.

Bodove su podelili Sanderlend i Totenhem 0:0, kao i Norič protiv Evertona 2:2, a pobedu je ostvario Stouk protiv poslednjeplasiranih Vulvsa 2:1.