Bajatović novi predsednik SD Vojvodina

Izvor: Sportski Žurnal, 25.Feb.2014, 11:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bajatović novi predsednik SD Vojvodina

Za novog predsednika Sportskog društva (SD) Vojvodina izabran je Dušan Bajatović, direktor Javnog preduzeća Srbijagas i potpredsednik Socijalističke partije Srbije.
(FOTO: Beta)
Pre Bajatovića predsednik SD Vojvodina bio je Ratko Butorović, koji je umro u junu 2013. godine.
Za predsednika skupštine tog sportskog društva izabran je nekadašnji fudbaler Vojvodine, Crvene zvezde, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << Fenerbahčea i Majnca Miroslav Tanjga, koji će na toj funkciji zameniti bivšeg reprezentativca u odbojci Vasu Mijića.
Generalni sekretar SD Vojvodina od večeras je nekadašnji reprezentativac u rvanju Aleksandar Jovančević.
Dušan Bajatović je na sednici Skupštine SD Vojvodina rekao da je velika obaveza koja stoji pred novim rukovodstvom obezbeđivanje neophodnih materijalnih sredstava za unapređenje profesionalnog sporta u Vojvodini.
U okviru SD Vojvodina su ukupno 23 kluba i institucije.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.