Babalj preskače Naftan, jer još nije licenciran za LE

Izvor: Vesti-online.com, 13.Jul.2012, 15:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Babalj preskače Naftan, jer još nije licenciran za LE

Ako Zvezda do utorka ne uplati 175.000 evra Babaljevom bivšem klubu, Australijanac će propustit start u Ligi Evrope.

Veliko je pitanje da li će Eli Babalj, pojačanje Crvene zvezde u letnjem prelaznom roku, moći da igra 19. i 26. jula u mečevima drugog kola kvalifikacija Lige Evrope protiv beloruskog Naftana.

Razlog je sertifikat koji još nije stigao iz Australije, pa samim tim napadač ne može da bude licenciran za mečeve na međunarodnoj sceni, a rok ističe >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << danas.

Vrlo je moguće da Zvezda još nije uplatila Melburn Hartu prvu ratu od 175.000 evra i da zbog toga nije stigao dokument bez koga u FSB ne mogu da ozvaniče transfer.

Dobra stvar u svemu je da UEFA dozvoljava da jedan igrač bude dodat na spisak 48 sati pre utakmice tako da ove formalnosti ipak mogu da se obave do utorka.

Uredno su inače registrovani novajlije Ljubo Nenadić i Milan Jovanović, a na spisku sigurno neće biti Petra Đuričkovića i Ognjena Ožegovića koji su pozajmljeni Radničkom iz Kragujevca, odnosno Banatu i Marka Perovića na koga klub više na računa.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.