BANKROT: Beker rasprodaje trofeje, pa i čarape!

Izvor: Mondo, 25.Jun.2019, 14:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BANKROT: Beker rasprodaje trofeje, pa i čarape!

Finansijski problemi već godinama muče legendarnog Nemca.

Nekadašnji trener Novaka Đokovića i bivši legendarni nemački teniser Boris Beker, stavio je na aukciju lične stvari, trofeje i suvenire u vrednosti od 200.000 funti, kako bi sakupio novac i isplatio dugove, preneli su danas britanski mediji.

Replike trofeja Vimbldona, Ju Es opena i >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Dejvis kupa, medalje i odeća su na aukciji. Takođe, prodaju se njegovi reketi, satovi, znojnice, pa čak i čarape.

Aukcija putem interneta trajaće do 11. jula, a kako prenose mediji prodaju Bekerovih stvari organizuju stečajni upravnici.

Šestostruki grend slem šampion proglasio je bankrot u junu 2017. godine.

Aukcija njegovih stvari bila je ranije organizovana, ali je odložena nakon što se Beker pozvao na diplomatski imunitet od sudskog postupka.

On je tada rekao da je postavljen za atašea za sport i kulturu Centralnoafričke Republike.
Pogledaj vesti o: Novak Đoković

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

BORIS BEKER PRODAJE ČARAPE, ZNOJNICE I SATOVE KAKO BI ISPLATIO DUGOVE: Bivši trener Novaka Đokovića stavio na aukciju trofeje i lične stvari!

Izvor: Kurir, 25.Jun.2019

Bivši nemački teniser Boris Beker stavio je na aukciju lične stvari, trofeje i suvenire u vrednosti od 230.000 evra, kako bi sakupio novac i isplatio dugove, preneli su danas britanski mediji.

Nastavak na Kurir...

Tužno - Beker stavio na aukciju trofeje i lične stvari

Izvor: Sportske.net, 25.Jun.2019

Bivši nemački teniser Boris Beker stavio je na aukciju lične stvari, trofeje i suvenire u vrednosti od 200.000 funti, kako bi sakupio novac i isplatio dugove, preneli su danas britanski mediji...Bivši nemački teniser Boris Beker stavio je na aukciju lične stvari, trofeje i suvenire u vrednosti...

Nastavak na Sportske.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.