Augsburg sa Kačarem ne može da primi gol!

Izvor: Sportske.net, 30.Sep.2016, 13:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Augsburg sa Kačarem ne može da primi gol!

Gojko Kačar je odigrao četiri utakmice za Augsburg u ovoj sezoni, a kada je on igrao, njegova ekipa nije vadila loptu iz mreže.

Ekipa Augsburga trenutno se nalazi na 11. mestu na tabeli sa sedam osvojenih bodova, a svih 7 su osvojili kada je na terenu bio srpski internacionalac, Gojko Kačar.

Cilj ekipe je da se ne ispadne iz lige, a definitivno je da su sposobni za to, ako se po jutru dan poznaje.

Ono što je zanimljivo, jeste činjenica da Gojko Kačar >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << očigledno ima veliki uticaj na ekipu otkako je na terenu.

On je imao problem sa povredom zbog koje je propustio prvo kolo u prvenstvu, kasnije je u dva meča ulazio sa klupe, a u poslednja dva je bio starter.

Do sada je proveo 186 minuta na terenima Bundeslige u ovoj sezoni, a njegov Augsburg nije primio niti jedan gol u tom periodu.

Nisu poklekli ni protiv Leverkuzena u gostima, mreža njegove ekipe je uvek ostajala netaknuta.

Augsburg večeras igra u prvom meču šestog kola Bundeslige protiv Lajpciga u gostima, prava prilika da gledamo Gojka Kačara u novom izdanju.

Meč počinje od 20:30.

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.