Atletiko u 90 do pobede – Vanda slavi Depaja

Izvor: B92, 01.Feb.2024, 00:11

Atletiko u 90' do pobede – "Vanda" slavi Depaja

Fudbaleri Atletiko Madrida savladali su Rajo Valjekano 2:1 u 22. kolu LaLige golom Memfisa Depaja u 90. minutu.

Pogodak Holanđanina pobudio je buru nezadovoljstva kod gostiju koji su negodovali kod sudije jer su smatrali da je golu prethodio prekršaj Grizmana nad Čavarijom.

VAR je arbitrirao u datoj situaciji i presudio u korist domaćeg tima koji je, na kraju, uz mnogo muke osvojio tri boda i održao se na trećem mestu.

Zbog prigovora, igrač gostiju >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Fransisko je zaradio direktan crveni karton u nadoknadi vremena.

Rajo, tako, nije uspeo da uzme bod protiv još jednog učesnika osmine finala Lige šampiona, pošto je to već uradio nedavno protiv Real Sosijedada i ranije ove sezone protiv madridskog Reala.

Ovog puta goste su minuti delili od još jednog podviga.

Garsija je bio strelac za tim iz madridskog predgrađa u 42. minutu, nedugo pošto je Reinildo doveo Atletiko u vođstvo i taj rezultat je bio na snazi do samog finiša.

Atletiku je u 81. minutu poništen gol - Depaj je bio nesuđeni strelac tada - ali je u poslednjem minutu imao više sreće.

Tada je bio u pravo vreme na pravom mestu na dodavanje Grizmana i matirao makedonskog golmana Stoleta Dimitriesvkog.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.