Atletiko slavio posle 0:2, Betis rasterao slepe miševe VIDEO

Izvor: B92, 01.Okt.2023, 23:01

Atletiko slavio posle 0:2, Betis rasterao "slepe miševe" VIDEO

Kompletiran je nedeljni program u španskoj LaLigi pobedama Atletiko Madrida i Betisa.

"Jorgandžije" su na stadionu "Vanda Metropolitano" savladali Kadis rezultatom 3:2, iako su posle pola sata utakmice gubili sa 0:2.

Lukas Pires je u 12. minutu doveo goste u vođstvo, a u 27. je Rođer Marti duplirao šokantnu prednost Kadisa.

Ipak, povratak tima Čola Simeonea najavio je Anhel Korea u 32. minutu.

Molina je u prvom minutu nastavka doneo izjednačenje, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da bi Korea svojim drugim golom na meču postavio konačnih 3:2

Uspeo je Atletiko da okrene meč već do tog 66. minuta, budući da se Kadis potpuno povukao i praktično nije imao nikakvu nameru da napadne rivala.

U istom terminu, Betis je bio veoma ubedljiv protiv Valensije i slavio je rezultatom 3:0 (1:0).

Zeleno-beli su stigli do prednosti u 41. minutu golom Diaoa, a "slepi miševi" su potpuno poklekli u drugom delu.

Na 2:0 je povisio Roka u 52. minutu, da bi na stadionu "Benito Viljamarin" kraj "odsvirao" Ezalzuli golom u 85. minutu.

Inače, ovaj meč je trebalo da se igra u terminu od 18.30, ali je odložen za 21.00 zbog velikih vrućina u Sevilji.

Verovali ili ne, prvog dana oktobra izmereno je preko 40 stepeni Celzijusa.