Izvor: RTS, 05.Feb.2023, 00:39

Atletiko i Hetafe remizirali, Elče stigao do prve pobede

Fudbaleri Elčea pobedili su na svom terenu Viljareal 3:1 u meču 20. kola španske Primere. Fudbaleri Atletiko Madrida i Hetafea odigrali su večeras nerešeno 1:1.
Elče je protiv Viljareala ubedljivim rezultatom stigao do prve pobede ove sezone.

Domaća ekipa je povela u trećem minutu, a strelac je bio Pere Milja. U 22. minutu rezultat je izjednačio Đerar Moreno, da bi Milja svoj drugi gol na meču postigao u trećem minutu nadoknade prvog >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << dela iz penala.
Isti igrač bio je precizan i u 52. minutu sa „bele tačke" za prvu ovosezonsku pobedu Elčea u Primeri.
Anhel Korea je postigao vodeći gol za Atletiko u 60. minutu, da bi gosti do boda došli pogotkom Enesa Unala u 83. minutu iz penala.

Na meču između Selte i Betisa postignuto je čak sedam golova.
Selta je prva stigla do vođstva u šestom minutu preko Larsena. Huanmi u 9. i Kanales u 23. minutu doneli su preokret Betisu, da bi u 43. minutu Veiga poravnao rezultat.
Isti igrač je u 56. minutu vratio prednost ekipi iz Viga, da bi Aidu u 69. duplirao prednost.
Nabir Fekir je iz penala u 84. minutu postigao treći gol za Betis i postavio konačan rezultat na meču.