Aston Vila traži Ignjovskog

Izvor: S media, 17.Nov.2010, 12:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Aston Vila traži Ignjovskog

Engleski premijerligaš Aston Vila, zainteresovan je da u svoje redove dovede mladog reprezentativca Srbije Aleksandra Ignjovskog iz redova Minhena 1860.

Pires se vraća u Premijer ligu

Agbonlahor potpisao

Bivši igrač OFK Beograda od ranije je na meti nekoliko bundesligaša od kojih su najveće interesovanje pokazali Štutgart i Volfsburg a procenjuje se da je njegova cena na evropskom tržištu oko pest miliona evra.

Najveći problem za Aston Vilu mogao bi da bude predugovor koji je s italijanskom Fiorentinom sklopila agencija koja vodi brigu o transferima mladog fudbalera.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.