Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 12.Apr.2009, 19:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Aston Vila - Everton 3:3

BEOGRAD - Fudbaleri Aston Vile uspeli su danas da na svom terenu osvoje bod u duelu sa Evertonom, pošto je utakmica 32. kola engleske Premijer lige završena rezultatom 3:3, iako su gosti dva puta imali dva gola prednosti.

Nerešen rezultat neće pomoći nijednom od dva tima u pokušaju da se domognu četvrtog mesta na tabeli, koja sledeće sezone vodi u Ligu šampiona.

Aston Vila je ostala na petom mestu sa 53 boda, dok je Everton sa 52 na šestoj poziciji. Četvrtoplasirani >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Arsenal, koji je juče pobedio Vigan sa ubedljivih 4:1, sakupio je 61 bod.

Everton je postigao dva prva gola na utakmici, pošto su mrežu Aston Vile zatresli Maruan Felaini i Tim Kejhil. Prvi gol za domaći tim postigao je Džon Kerju, ali samo da bi Everton preko Stivena Pijenara ponovo stekao dva gola prednosti.

Džejms Milner je potom smanjio na 2:3, a konačan rezultat postavio je u 66. minutu Geret Beri sa penala dosuđenog zbog prekršaja Džoliona Leskota nad Stilijanom Petrovim.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.