Arsenal dobio novog predsednika

Izvor: Sportski Žurnal, 14.Jun.2013, 20:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Arsenal dobio novog predsednika

Engleski fudbalski premijerligaš Arsenal imenovao je Čipsa Kesvika za novog predsednika kluba, koji će na tom mestu zameniti Pitera Hil Vuda.
(FOTO: arsenal.com)
Dosadašnji predsednik „tobdžija” Hil Vud (77) napustio je tu poziciju posle 31 godine zbog zdravstvenih problema, a Kesvik je prvi čovek polse pola veka koji će predvoditi klub kao predsednik, a da nije iz dinastije Vud.
Piter (Hil Vud) je divan >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << kustos ovog kluba. On je član odbora Arsenala već 51 godinu i njegova vizija i nepokolebljivost su centralni deo uspeha kluba tokom tog perioda – rekao je Sten Krenke, većinski vlasnik Arsenala.
Arsenal je prethodnu sezonu u Premijer ligi završio na četvrtom mestu, pa će se tako kroz kvalifikacije boriti za ulazak u Ligu šampiona.
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na Sportski Žurnal...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Arsenal dobio predsednika, koji nije iz dinastije Vud!

Izvor: Vesti-online.com, 14.Jun.2013

Engleski fudbalski premijerligaš Arsenal imenovao je danas Čipsa Kesvika za novog predsednika kluba, koji će na tom mestu zameniti Pitera Hil Vuda...Šta će doneti novi predsednik: Arsen Venger, trener Arsenala  ..Dosadašnji predsednik "tobdžija" Hil Vud (77) napustio je tu poziciju posle 31 godine...

Nastavak na Vesti-online.com...

Arsenal dobio predsednika, a nije iz dinastije Vud

Izvor: Sportal.rs, 14.Jun.2013

Arsenal je u petka dobio novog predsednika kluba, pa je Čips Kesvik zamenio doskorašnjeg prvog čoveka "tobdžija" Pitera Hil Vuda (77).

Nastavak na Sportal.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.