Arsenal bolji od Bornmuta, Hadersfild slavio protiv Vulfsa

Izvor: RTS, 25.Nov.2018, 21:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Arsenala savladali su kao gosti Bornmut sa 2:1, dok je Hadersfild takođe u gostima bio bolji od Vulverhemptona sa 2:0 u mečevima 13. kola Premijer lige.
Arsenal je prekinuo seriju od tri uzastopna remija pobedom nad Bornmutom od 2:1 u gostima.

"Tobdžije" su povele u 30. minutu, autogolom Lerme, ali je domaćin u nadoknadi prvog poluvremena stigao do izjednačenja, golom Kinga.
Konačnih >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << 2:1 postavio je Abamejang u 67. minutu.
Arsenal nakon 13 utakmica ima 27 bodova i nalazi se na petom mestu na tabeli, dok je Bornmut osmi sa 20.
U drugom meču Hadersfild je u gostima sa 2:0 savladao Vulverhempton.
Oba gola za goste postigao je Muj u 6. i 74. minutu.
Hadersfild je 14 na tabeli sa deset bodova, dok su Vulvsi 11. sa 16.