Arsen želi štopera od 54 miliona funti?

Izvor: Sportske.net, 31.Dec.2016, 17:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Arsen želi štopera od 54 miliona funti?

Venger navodno želi da na leto dovede još jednog štopera u svoj tim, koji će zameniti Pera Mertezakera koji odbrojava dane u Arsenalu.

Arsen Venger bi mogao da na leto potroši ogromnu količinu novca za fudbalera koji bi igrao u odbrani i to kao zamena za Pera Mertezakera za koga se veruje da će najverovatnije napustiti klub.

Jedan od igrača na listi jeste i fudbaler Atletiko Madrida, Hoze Himenez, ako je verovati engleskim medijima.

Hoze Himenez je >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << fudbaler koji ima otpusnu klauzulu od 54 miliona funti, a veruje se da Atletiko Madrid i nije spreman da ga proda po sniženoj ceni.

Himenez ima ugovor sve do 2018. godine, dakle do kraja sledeće sezone, i Atletiko Madrid je spreman da sačeka ponude zainteresovanih ekipa kako bi doneo pravu odluku.

Navodno je PSŽ zainteresovan za 21-godišnjeg urugvajskog štopera, videćemo da li će se još neko javiti za fudbalera koji nije često u startnoj postavi ove sezone zbog sjajnih izdanja Stefana Savića.

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.