Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Mar.2016, 16:03 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Aranitović operisan u Augsburgu
Košarkaš Crvene zvezde Aleksandar Aranitović uspešno je operisan u Augsburgu, saopštio je danas beogradski klub.
Kako se navodi na sajtu Zvezde, Aranitović, koji je pokidao prednje ukrštene ligamente kolena, sinoć je operisan na klinici u Augsburgu. Prema prvim procenama operacija je u potpunosti uspela i Aranitović će se vratiti na teren tokom jeseni, na početku nove sezone.
On će ostati >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << u Augsburgu još sedam dana, a po povratku u Srbiju počeće sa rehabilitacijom.
Aranitović se smatra jednim od najboljih bekova u Evropi u svom uzrastu. Osvajač je juniorske Evrolige sa Crvenom zvezdom u Milanu, a prošle godine je sa 26 postignutih poena bio najbolji igrač finalne utakmice u kojoj su crveno-beli izgubili od domaćeg Reala.
Aranitović je član Zvezde od 2013. godine, a nastupao je i za reprezentaciju Srbije na Evropskom prvenstvu za kadete 2013. i 2014 .godine. Za prvi tim debitovao je u martu prošle godine.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
















