Izvor: B92, 25.Sep.2021, 18:04

Antonio za preokret "čekićara", Lester "preživeo" Barnli

Antonio za preokret čekićara, Lester preživeo Barnli

U tradicionalnom terminu za subotu u Premijer ligi Vest Hem je proslavio pobedu na gostovanju Lidsu rezultatom 2:1 (0:1).
"Čekićari" su bili u zaostatku posle prvog poluvremena, tačnije, od 19. minuta kada je Rafinja doveo domaćina u prednost.
Gosti iz Londona su postigli gol u 53. minutu, ali je on poništen Součeku, da bi izjednačili u 67. minutu autogolom Firpa.
I onda je u 90. minutu Majk Antonio na asistenciju Deklana Rajsa sjajno prošao svog čuvara i pogodio za trijumf od 2:1.
Lester je bio veliki favorit protiv Barnlija, ali je dva puta gubio i na kraju jedva izbegao poraz.
Gosti su poveli u 12. minutu autogolom Džejmija Vardija, a isti igrač je izjednačio u 37....