Izvor: Blic, 20.Feb.2009, 20:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Anja Person osvojila titulu u super-kombinaciji

Švedska skijašica Anja Person osvojila je danas titulu u super-kombinaciji Svetskog kupa, iako je poslednju trku završila na petom mestu.

Nemica Marija Riš danas je bila prva sa kombinovanim vremenom od 18 sekundi i 57 stotinki.

Amerikanka Lindzi Von u današnjoj trci zauzela je drugo mesto sa 49 stotinki zaostatka, dok je trećeplasirana Austrijanka Katrin Zetel za pobednicom kasnila 2,03 sekunde.

Person je do titule stigla zahvaljujući odličnim rezultatima >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << u prethodne dve trke. U takmičenju za super-kombinaciju voze se trke u slalomu i superveleslalomu ili spustu.

Švedskoj skijašici to je prva titula u karijeri u super-kombinaciji.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.