Izvor: Blic, 21.Jul.2015, 11:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Anelka kupio klub i za trenera postavio - sebe
Kontroverzni francuski fudbaler Nikolas Anelka je tokom karijere promenio mnogo klubova, a sada je odlučio da kupi jedan i sedne na njegovu klupu kao šef stručnog štaba.
Igračku karijeru je okončao u indijskom Mumbaju, a zarađene milione tokom godina odlučio je da uloži u belgijskog četvrtoligaša At.
Prvi potez mu je bio da imenuje trenera i ni manje, ni više, odlučio je da u kormilara promoviše - sebe.
Svakako nešto što bi i moglo da se očekuje od Anelke, koji je nosio dresove PSŽ-a, Arsenala, Reala, Liverpula, Mančester sitija, Čelsija, Juventusa, Fenerbahčea, Boltona, Šangaja i VBA.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






