Andrea Pirlo se vraća u reprezentaciju Italije

Izvor: B92, 25.Jul.2018, 17:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Andrea Pirlo se vraća u reprezentaciju Italije

Proslavljeni italijanski fudbaler Andrea Pirlo vratiće se u reprezentativni tim Italije, ovoga puta kao pomoćnik selektoru Robertu Mančiniju.

Kako navodi Ansa, bivši fudbaler Intera, Milana i Juventusa blizu je dogovora sa Fudbalskim savezom Italije da se priključi stručnog štabu reprezentacije.

Pirlo je krajem prošle godine prestao sa aktivnim igranjem fudbala u dresu Njujork Sitija i okrenuo se trenerskom poslu.

Ovaj 39-godišnjak je odigrao čak >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << 116 utakmica za Italiju i dao veliki doprinos osvajanju titule prvaka sveta na Mundijalu u Nemačkoj 2006. godine.

Sa Milanom je osvojio dva trofeja Lige šampiona, a u kombinaciji sa Juventusom i šest Skudeta.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.