Anđušić Maksimović u reprezentaciji posle dve godine

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 13.Avg.2019, 14:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Anđušić Maksimović u reprezentaciji posle dve godine

Reprezentativka Srbije u strepljaštvu Ivana Anđušić Maksimović posle dve godine vratila se u nacionalni tim i učestvovaće na Svetskom kupu u Rio de Žaneiru.

Olimpijska vicešampionka iz Londona u gađanju malokalibarskom puškom iz trostava spremna je za nastup posle porođaja i nalazi se među 12 srpskih strelaca na takmičenju u Brazilu od 26. avgusta do 3. septembra.

Nastup su potvrdili Andrea Arsović, Sanja Vukašinović, Zorana Arunović, Jasmina Milovanović, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Bobana Momčilović Veličković, Milenko Sebić, Lazar Kovačević, Stevan Pletikosić, Damir Mikec, Dimitrije Grgić i Duško Petrov, dok se Milutin Stefanović posvetio pripremama za Evropsko prvenstvo u septembru.

U Riju će, kao i na prethodnim turnirima SK ove godine, u svakoj pojedinačnoj disciplini deliti po dve olimpijske kvote.

Srpski tim za sada ima četiri vize i ispunili su ih Arunović, Vukašinović, Mikec i Stefanović.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.