Ana uživa u novoj tituli

Izvor: S media, 08.Nov.2010, 11:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ana uživa u novoj tituli

Ana Ivanović je na sjajan način završila takmičarsku godinu, osvojivši dva turnira za manje od mesec dana.

Posle Linca, naša teniserka je slavila i na Baliju, pobedivši u finalu Ruskinju Alisu Klejbanovu.

- Osećam se odlično, puna sam samopouzdanja i vere u svoju igru. Bližim se onom nivou i onoj formi u kojoj sam nekada bila. Igram agresivnije, zrelija sam i kompletnija >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << teniserka.

Bali: Titula za kraj!

U finalu je sve proteklo po planu. Obe smo pružile dobru partiju, ali ja sam bila mirnija u prelomnim momentima drugog seta, kada je mentalna snaga dolazila do izražaja. Jako sam srećna i uživam u svojoj novoj tituli
- zadovoljna je Ana Ivanović, koja je pre dva dana napunila 23 godine.

Da se nekada najbolja teniserka sveta ponovo nalazi u odličnoj formi potvrđuje činjenica da je Ana slavila u 13 od poslednjih 15 mečeva.

- Svesna sam da me čeka još mnogo truda i rada kako bih konstantno mogla lakše da igram protiv vrhunskih rivalki - prenele su Večernje novosti poruku Ivanovićeve.
Pogledaj vesti o: Ana Ivanović

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.