Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 29.Maj.2009, 16:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ana, Janko i Dušan na terenu, Novak nastavlja meč
BEOGRAD - Ana Ivanović danas prva igra od tenisera iz Srbije na Otvorenom prvenstvu Francuske, zatim na teren izlazi Novak Đoković, a kasnije u toku dana igraju Janko Tipsarević i Dušan Vemić.
Ivanovićeva koja je osmi nosilac, u 11 sati otvara program na stadionu Suzan Lenglen, a protivnica u trećem kolu biće joj 32. igračica sveta, Čehinja Iveta Benešova.
Nakon njih, na stadionu Suzan Lenglen, najbolji >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << srpski teniser Novak Đoković nastavlja meč protiv Ukajinca Sergija Stahovskog koji je sinoć prekinut zbog mraka.
Meč je prekinut pri vođstvu Đokovića od 2:0 po setovima (6:3, 6:4).
Tipsarevićev meč je peti po redu na istom terenu, a njegov rival biće treći nosilac, Britanac Endi Marej.
U mešovitom dublu igraju Dušan Vemić i Italijanka Flavija Peneta, a protivnici će im biti Kveta Peške i František Čermak.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...




