Aleksić vuče Basakšehir ka tituli!

Izvor: Sportske.net, 19.Jun.2020, 23:32

Sjajni Danijel Aleksić.

Fantastična partija Danijela Aleksića.

Njegov Basakšehir je danas uspeo da savlada Ankaraguču sa 1:2 nakon totalnog preokreta, na poluvremenu su gubili 1:0.

Domaći Ankaraguču je stigao do prednosti golom Rodrigeša u 12. minutu, da bi Danijel Aleksić uspeo da izjednači u 59. minutu utakmice kada je odlično sačekao odbitak golmana domaćih.

Konačnih 1:2 postavlja Višća u 73. minutu nakon dodavanja Aleksića, opalio je sa manje od 20 metara u sam ugao za veliku pobedu.

Ekipa Basakšehira ima 59 bodova nakon 28 utakmica, tri više od Trabzona koji ima utakmicu manje.