Ajntraht u nadoknadi izbegao poraz

Izvor: B92, 25.Feb.2024, 18:39

Fudbaleri Ajntarhta i Volfsburga odigrali su nerešeno 2:2 (2:1) u 23. kolu nemačke Bundeslige.

Volfsburg je poveo u drugom minutu golom Maksansa Lakroe na asistenciju Jonasa Vinda.

Filip Maks je izjednačio rezultat pogotkom u 14. minutu, a asistirao mu je Ugo Ekitike.

Gosti su ponovo poveli u 36. minutu, a gol je postigao Levin Berens, i sa tim rezultatom je završeno prvo poluvreme.

Omar Marmuš je golom u drugom minutu sudijske nadoknade uspeo >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da obezbedi Ajntrahtu bod u ovom meču.

Ovo je šesti remi Volsburga u poslednjih sedam mečeva.

Ajntraht je šesti na tabeli sa 34 boda, a Volfsburg 12. sa 25 bodova.