Izvor: Nezavisne Novine, 12.Jul.2016, 17:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Adam Džonson ostaje u zatvoru šest godina

Nekadašnjem engleskom reprezentativcu Adamu Džonsonu odbačena je žalba na kaznu od šest godina zatvora zbog seks afere sa maloljetnicom.

"Razočarana sam da je sudija odbacio žalbu mog brata. Uvjerena sam da me takve stvari čine još jačom i nikada neću odustati", napisala je Faje Džonson, igračeva sestra, na svom Tviter profilu.

Sud u Bretfordu je u bivšeg krilnog fudbalera Sanderlenda i Mančester Sitija u martu proglasio krivim poslije prisnih odnosa sa >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << 15-godišnjom djevojčicom.

Džonson je priznao da je maloljetnicu navodio na seksualne aktivnosti, ali demantovao da je do istih došlo.

Zbog tog skandala dobio je otkaz u Sanderlendu, a tokom karijere igrao je još za Njukasl Junajted, Midlzboro, Lids Junajted i Votford.

Za reprezentaciju Engleske odigrao je 12 utakmica i dao dva gola.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.