Izvor: MozzartSport.com, 23.Apr.2021, 00:01

AZIJA: Šestica Šangaja vredna divljenja

Pogledajte kako su završene neke utakmice sa azijskog kontinenta
DALJEN – ČANGČUEN 1:2 (0:1)
(Fudbal, Kina 1)
Odlično odrađen posao gostiju koji su na vreme postigli gol, potom još jedan i Daljen nije imao šanse. Negao je pogodio u 36. minutu za prednost Čangčuena, da bi Erik u 61. podigao na 2:0. Do kraja utakmice je Daljen uspeo samo da smanji rezultat golom Danijelsona u 93. minutu utakmice.
TJENĐIN TAJGER – ŠANGAJ PORT 1:6 (0:2)
Vrlo zanimljiva utakmica iz ugla činjenice da je Šangaj postigao čak šest golova na gostovanju Tjenđinu, Arnautović je upisao het-trik, do poluvremena je bilo 2:0, a onda u nastavku...