Izvor: MozzartSport.com, 18.Okt.2021, 19:37

AZIJA: Lagano prošli fiksevi u Kini

HENAN SONGŠAN – ČUNGKING, rezultat 2:0

(Fudbal, Kup Kine)

Favorit je odigrao po planu. I ovde nije bilo mnogo nedoumica. Nekadašnji napadač bugarskog CSKA Fernando Karanga je postigao prvi gol na meču u 14. minutu. Posle toga sve je bilo lakše za domaćina. Sredinom drugog poluvremena stigla je potvrdda.

ŠANDONG – ĆINGDAO JANG AJLANDS, rezultat 3:0 >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com <<

Šandong je bio vrlo ubedljiv protiv Ćingdaoa. Skoro da nije bilo nikakve dileme kada je reč o ovom meču, obzirom da je golom Zenga u 14. minutu domaćin doveo do vođstva. Uspevao je Ćingdao da se održi u životu do finiša meča kada je domaćin postigao još dva gola.

BIŠA – AL KOLUD, rezultat 1:0

(Fudbal, Saudijska Arabija 2)

Vrlo neizvestan meč, kakav smo mogli da očekujemo. Domaćin je imao ulogu blagog favorita, vredan priključka u borbi za opstanak. Ispotavilo se da je ključni detalj meča bio penal u 17. minutu koji je realizovao Sakala. Biši je posao bio olakšan posle crvenog kartona za goste u 71. minutu.