ACB - Srbin dominirao u porazu Bilbaa

Izvor: Sportske.net, 17.Apr.2017, 20:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ACB - Srbin dominirao u porazu Bilbaa

Košarkaši Bilbao Basketa napravili su korak unazad u borbi za plasman u plej-of, pošto su u poslednjem meču 29. kola poraženi uprkos sjajnoj partiji Dejana Todorovića.

Poslednja utakmica 29. kola španske ACB lige odigrana je u Bilbau gde je istorimena ekipa ugostila Obradoiro i napravila korak unazad u borbi za plasman u plej-of fazu takmičenja.

Obradoiro je kao gost savladao Bilbao Basket rezultatom 90:85 (20:25, 21:19, 18:23, 31:18) čime je ostvario bitnu pobedu >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << u borbi za opstanak.

Srpski internacionalac Dejan Todorović prikazao je fantastičnu partiju u porazu Bilbao Basketa ali mu zvanje najboljeg pojedinca na utakmici neće preterano značiti zbog činjenice da je njegov tim izgubio.

Momak rođen u Mrkonjić gradu ubacio je 20 poena (4/6 za dva, 4/7 za tri), ostvario 3 skoka i upisao 2 asistencije, ali to nije bilo dovoljno da Bilbao slavi u ovoj važnoj utakmici.

Baskijci ostaju "ispod crte" nakon 29 odigranih utakmica i u poslednjih pet mečeva čeka ih velika borba sa Andorom za mesto u plej-ofu.

Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.