ABA liga pomerila Čuku i Zvezdu

Izvor: Mondo, 14.Mar.2017, 19:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ABA liga "pomerila" Čuku i Zvezdu

Termin utakmice Superlige Srbije pomeren zbog plej-ofa ABA lige.

Foto: MN Press

Utakmica 27. kola Superlige Srbije između Čukaričkog i Crvene zvezde trebalo je da se igra u nedelju od 17 časova.

Gradski derbi na Banovom brdu je pomeren, a termin ostaje nedelja, ali od 15 sati. Do izmene je došlo jer istog dana košarkaši Zvezde počinju plej-of seriju polufinala ABA lige protiv Budućnosti.

Košarkaška utakmica igra se u dvorani "Aleksandar >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Nikolić" i počinje 21 sat.

To znači da će navijači Zvezde imati dovoljno vremena da se sa Banovog brda presele do "Pionira" i pomognu košarkašima u borbi za finale regionalnog takmičenja.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.