ABA LIGA: Zadrani razbili Cedevitu

Izvor: SrbijaDanas.com, 12.Mar.2023, 20:56

Prilično ubedljivi.

Košarkaši Zadra pobedili su Cedevita Olimpiju rezultatom 81:59 u utakmici 21. kola regionalne ABA lige.

Najefikasniji je bio Drežnjak sa 20 poena, osam skokova i tri asistencija, dok je Božić imao 15 poena, pet skokova i šest asistencija.

Zadar je na njihovim krilima u prvom poluvremenu stekao 20 i više poena prednosti i to je sačuvao u nastavku do samog kraja.

Cedevita Olimpija je upisala šesti poraz, uz 14 pobeda i >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << sigurna je u plej-ofu, uz meč manje od konkurencije.

Zadar je stigao do 10. trijumfa uz 11 poraza i sada je na deobi 6. pozicije sa Megom.