Izvor: Blic, 23.Apr.2010, 01:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tamburaši iz Vojvodine svirali za Seve
Popularna hrvatska pevačica Severina proslavila je u sredu uveče svoj 38. rođendan u zagrebačkom restoranu „Croatica“, a kako prenose hrvatski mediji, goste je zabavljao jedan vojvođanski romski orkestar.
Severinin verenik Slavko Šainović došao je te večeri oko 19 časova ispred pevačicinog stana, u zagrebačkom naselju Kozjak, sa buketom crvenih ruža. Par se u stanu zadržao narednih par sati, a zatim su se oboje uputili u restoran koji je >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Severina rezervisala za proslavu svog rođendana. Severina je izgledala zanosno kao i uvek, iako je bila decentno obučena u haljinu sa cvetnim dezenom, u crvenim čarlston cipelicama i starinskim nakitom. Pevačica je u restoran stigla poslednja, a tamo je sačekala grupa odabranih prijatelja i najbližih saradnika.
Kako pišu hrvatski mediji, te večeri se na meniju našao tatarski biftek, salata od hobotnice, marinirana guščija pašteta, piletina, italijanski specijaliteti i crno vino. Rođendanska torta bila je prepuna svećica, koje je pevačica ugasila pred gostima, a zatim su se svi opustili uz muziku vojvođanskih i romskih pesama. Međutim, te večeri Severina se nije latila mikrofona, već je sa prijateljima samo uživala u prijatnom druženju i opuštenoj atmosferi.
Iako je prošle godine napravila pravi maskenbal za svoj rođendan, na kome se pojavila odevena kao žena mačka, popularna pevačica se očigledno odlučila da ove godine napravi intimniju proslavu samo za drage prijatelje.
















