Izvor: B92, 11.Okt.2017, 09:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Počeli Virtuelni dani karijere, ko sve zapošljava?
Beograd -- Regionalni onlajn sajam zapošljavanja "Virtuelni dani karijera i znanja 2017." počinje danas i trajaće do 18. oktobra.
Najavljeno je da je to prilika za zaposlenje na oko 250 radnih mesta, u pet tematskih odeljaka - HoReCa, ICT, Obrazovanje, Trgovina/Prodaja i Finansije/Bankarstvo.
Osoblje u Srbiji traže "Nordeus", "Infostud", "Delhaize", "P3 Communications", "Sitel SBA", "Milšped", >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << "Mercator S", "Adria Media Group", "Raiffeisen", "eFront", "Nelt", "Norma grupa", "Naftna industrija Srbije" (NIS), "ComData", Studio "Moderna", "Ubisoft", "Hutchinson".
Priliku za zaposlenje pružaju i "Joorney", "Ernst & Young", "Webcom / Callidus Cloud", "Metro Cash & Carry", "Mitto Technologies", Credit Agricole banka, UniCredit banka, "Global Engineering Technologies" i obrazovni sajtovi "Najstudent" i "Kursevi”.
Kao regionalni izlagači, koji nastupaju na tržištima Srbije, Hrvatske i Bosne i Hercegovine, učestvovaće Addiko banka, "Lidl" i "Lafodia Sea Resort".
Kandidatima će osim mogućnosti onlajn konkurisanja, biti omogućen i razgovor (live chat) s poslodavcima.
Kao i prethodnih godina, osmi sajam se realizuje u saradnji sajtova Poslovi.infostud.com iz Srbije, Moj-posao.net iz Hrvatske i Posao.ba iz Bosne i Hercegovine.
Tokom sajma posetioci će moći da i fizički pristustvuju panel-diskusijama u prostorijama centra "Startit" u Beogradu u subotu 14. oktobra, od 11.00, tokom kojih će predstavnici velikih kompanija koje učestvuju na sajmu govoriti o radnim mestima za kandidate bez iskustva.





















