Izvor: Blic, 20.Avg.2012, 14:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Anketa: Da li je Prosinečki trebalo da ode iz Zvezde?
Godinu i po dana, jedan trofej, bolja igra po mnogima, ali ne i dovoljna da zadovolji ukuse publike koja godinama čeka na titulu. Robert Prosinečki je napustio Zvezdu u suzama, a Blicsport.rs vas pita - da li je trebalo da ode sa klupe crveno-belih?
Argumenata "za" i "protiv" ima na pretek. Oni koji uspehe mere samo u trofejima, reći će "osvojen je samo jedan pehar, i to onaj manje važan, u Kupu". Oni koji pamte kako je bilo sa dve, tri hiljade gledalaca na utakmicama, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << a ekipu su pod Robijevom komandnom palicom mogli da vide kako tri puta u prošloj sezoni pobeđuje Partizan - verovatno će reći drugačije.
No, šta vi mislite o svemu? Da li je posle teško izvojevanih pobeda, ali ipak uspešno prebrođena dva kola kvalifikacija za Ligu Evrope, već posle prvog neuspeha na domaćoj sceni (2:2 sa Radom u prvom prvenstvenom nastupu Zvezde u sezoni 2012/2013) - trener treba da napusti klub? I to samo tri dana pred prvi meč sa Bordoom u baražu za Ligu Evrope?
Anketa
Da li je Prosinečki trebalo da napusti Zvezdu?
Da, trebalo je
Ne, trebalo je da ostane
snimam...
radim...
Glasaj
Glasaj Rezultat
Povezane vesti: Prosinečki uz suze napustio crveno-bele: Možda sam previše zaljubljen u Zvezdu! Prosinečki: Svaka čast igračima, penali su pitanje sreće Prosinečki: Znam tim, ali neka bude iznenađenje Prosinečki: Nikada se nećemo braniti, jer to onda nije Zvezda, a to nisam ni ja Prosinečki: Odigrali smo baš dobru utakmicu
Pogledaj vesti o: Robert Prosinečki





