Izvor: Blic, 17.Sep.2016, 21:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PROTEST TIŠINE Ko su tri mladića koja “ćute” u parku Petar Kočić?

Nepomično i sa trakom preko usta, tri mladića stajala su danas dugo vremena u Banjalučkom parku Petar Kočić.

Prolaznicima koji ih sa nevericom gledaju, ništa nije jasno, ali ne uspeju omesti ukipljene momke koji gledaju u jednu tačku.

Tako ih gledaju i posetioci parka i međusobno komentarišu razlog današnje slike.

Slažu se u jednom – momci koji ćute su nečim nezadovoljni. Čime, niko nije siguran.

Zbog čega i da li će se isplatiti >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << ova glasna ćutnja, ostaje da vidimo.

Nisu hteli ni da odgovore na pitanja novinara. Možda bi i neko pomogao, kada bi znao šta je razlog ukipljenog stajanja. Dok ne progovore, ostaje samo misterija parka Petar Kočić.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.