Ošamario saobraćajnog policajca

Izvor: Cafe.ba, 10.Avg.2014, 16:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ošamario saobraćajnog policajca

Policija u Bujanovcu uhapsila je muškarca zato što je ošamario saobraćajnog policajca prilikom obavljanja službene dužnosti.

Incident se dogodio na ulazu u selo Veliki Trnovac, na jugu Srbije, tokom redovne kontrole saobraćaja kada je policajac zbog počinjenog saobraćajnog prekršaja zaustavio vozilo kojim je upravljao sin osumnjičenog.

Sumnja se da je 48-godišnji muškarac čiji su inicijali M.DŽ. izašao iz vozila sa mjesta suvozača, krenuo u raspravu sa policijskim službenikom i u jednom trenutku ga ošamario, saopštio je MUP Srbije.

On je uhapšen zbog napada na službeno lice u obavljanju dužnosti.

Nastavak na Cafe.ba...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Cafe.ba. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Cafe.ba. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.