Izvor: Blic, 19.Dec.2017, 17:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Narodna i univerzitetska biblioteka Srpske nudi POMOĆ STUDENTIMA

S obzirom da su mnogi korisnici usluga Studentskog centra „Nikola Tesla“ u Banjaluci, nakon nedavne elementarne nepogode ostali bez osnovnih uslova za stanovanje i učenje, Narodna i univerzitetska biblioteka Republike Srpske je odlučila da pomogne studentima.

Kako bi studenti mogli nesmetano da se bave akademskim radom i pripremanjem ispita, biblioteka će obezbediti besplatan prostor u svojim čitaonicama za sve one kojima je to potrebno.

- Sve što treba da učine jeste da dođu u NUB RS sa legitimacijom studentskog centra i bibliotekari će im obezbediti prostor za učenje - poručili su iz Narodne i univerzitetske biblioteke RS.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.