Izvor: BanjalukaLive.com, 10.Okt.2011, 02:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Malene" poražene na startu Regionalne lige

Košarkašice Mladog Krajišnika na startu Regionalne lige doživjele su poraz u Beogradu, gdje je slavio domaći Voždovac sa 73:67 (11:12, 19:20, 21:18, 22:17).„Malene" su bolje otvorile susret, održavale rezultatsku prednost, a kada su u finišu prvog poluvremena povele sa 30:22, činilo se da su na pragu trijumfa. Međutim, Banjalučanke su propustile dvije prilike da odu na „plus 10", što su domaće košarkašice iskoristile i do odlaska na odmor zaostatak spustile na samo dva poena 30:32.U nastavku je na parketu SD „Šumice" u Beogradu viđena dosta rastrzana igra u

Nastavak na BanjalukaLive.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.