Bomba Kolarova za remi Srbije

Izvor: BanjalukaLive.com, 08.Sep.2014, 14:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Reprezentacija Srbije odigrala je neriješeno protiv Francukse u prijateljskom meču na stadionu JNA – 1:1 (0:1). Srbi su krenuli ofanzivno, ali je Pol Pogba, poslije nesporazuma Nemanje Gudelja i Aleksndra Kolarova, donio prednost 'Trikolorila' u 13. minutu. 'Orlovi' se nisu predali, nastavili su sa napadima, ali bez izgledne prilike za izjednačenje. Ipak, konačan rezultat susreta postavio je Aleksandar Kolarov – sjajnim udarcem iz slobodnog udarca, poslije kombinacije sa Branislavom Ivanovićem, >> Pročitaj celu vest na sajtu BanjalukaLive.com << u 80. minutu meča. Ovaj susret bio je debi novog selektora Srbije Holanđanina Dika Advokata, a 'Orlovi' su nastupili u formaciji 4-3-3, uz energičniji pristup i brži ritam igre od onog na koji smo navikli prethodnih godina. Francuska je samo formalno u I grupi kvalifikacija za prvjenstvo Evrope 2016. godine, čiji je domaćin, a u kojoj, pored Srbije. igraju još Danska, Jermenija, Albanija i Portugalija. Srpska reprezentacija kvalifikacije za EP počinje 11. oktobra utakmicom u gostima protiv Jermenije, a do kraja godine igraće na domaćem terenu 14. oktobra protiv Albanije, kao i mjesec dana kasnije protiv Danske. (B92)

Nastavak na BanjalukaLive.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.