Bojana uspješna na startu Majamija

Izvor: BanjalukaLive.com, 25.Mar.2015, 13:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bojana Jovanovski prikazala je vjerovatno najbolju partiju u proteklih godinu dana u pobjedi nad 39. teniserkom svijeta Monom Bartel sa 3:6, 6:3, 6:2, pa se tako plasirala u drugo kolo turnira u Majamiju. Bojani je trebalo sat vremena i 49 minuta da preokrene i slomi otpor njemačke predstavnike, iako se činilo da će to mnogo ranije učiniti. Jovanovski je napravila brejk u prvom setu, ali je Bartel zaigrala mnogo bolje u nastavku i tri puta oduzela servis igračici iz Srbije. Uprkos tome što >> Pročitaj celu vest na sajtu BanjalukaLive.com << je bila u minusu jednog seta, Jovanovski nije pala u igri, kao što to često zna da uradi, nego je veoma sigurno izjednačila rezultat u dionicama, a onda bez mnogo problema došla do pobjede od 26 pozicija bolje rangirane Njemice. Jovanovski sada ima još teži ispit, jer će igrati protiv Eline Svitoline, teniserke iz Ukrajine, koja je kao 26. nosilac na turniru bila slobodna na startu takmičenja. (Blic)

Nastavak na BanjalukaLive.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.