Izvor: RTS, 15.Jan.2022, 12:51

Vozio sa više od dva promila alkohola u krvi

Tridesetdvogodišnji muškarac zadržan je u policiji u Šapcu, jer je utvrđeno da je sa 2,35 promila alkohola u organizmu vozio automobil.
Saobraćajna policija u Šapcu isključila je iz saobraćaja tridesetdvogodišnjeg muškarca koji je upravljao automobilom sa 2,35 promila alkohola u organizmu, saopštio je MUP.
Policija je juče oko dva časa u Pocerskoj ulici zaustavila automobil marke " >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << reno megan" kojim je upravljao ovaj tridesetdvogodišnjak.
Alkotestiranjem je utvrđeno da je bio u stanju potpune alkoholisanosti.
Vozaču je zbog nasilničke vožnje određeno zadržavanje i on je nakon isteka zadržavanja predat dežurnom sudiji Prekršajnog suda u Šapcu.

Nastavak na RTS...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.