Uhapšen Srbin po poternici Interpola

Izvor: S media, 29.Avg.2011, 17:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšen Srbin po poternici Interpola

Policija Crne Gore uhapsila je državljanina Srbije koji se nalazi na poternici Interpola Sarajevo.

Crnogorska policija uhapsila je na graničnom prelazu Dobrakovo državljanina Srbije Branka Vlača (58) iz Beograda, za kojim je raspisana međunarodna poternica Interpola Sarajevo, saopšteno je danas u Podgorici.

Nikšić: Sektaš izmasakrirao dečjeg kompozitora!

Đe će junak na junaka?!

Kako je saopšteno iz Uprave policije Crne >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Gore, Interpol Sarajevo je raspisao međunarodnu poternicu za Vlačom radi vođenja sudskog postupka, zbog krivičnog dela zločin protiv čovečnosti, koje je počinio u periodu od maja do novembra 1992. godine, u mestu Vogošća u Bosni i Hercegovini.

Vlačo je sproveden istražnom sudiji Višeg suda u Bijelom Polju, radi određivanja ekstradicionog pritvora, zbog izručenja Bosni i Hercegovini , navodi se u saopštenju crnogorske policije.

(Tanjug)

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.